Objevte naše zařízení v Camping de Regenboog

Prostor a klid v kempu Rainbow vám již nyní navodí pocit skutečné dovolené. Zábavný rekreační program v hlavní sezóně pro malé i velké poskytuje pohodu, která k rodinnému kempu patří.

Naši hosté v kempech nás na Googlu hodnotí průměrně 4,4 a na Facebooku 5 hvězdičkami. Víte proč? Náš rodinný kemp je v hlavní sezóně neuvěřitelně zábavný pro děti do 20 let! Níže jsme popsali naše zařízení:

Naše sanitární budova

Uprostřed kempu se nachází velká hygienická budova se vším potřebným. Toalety jsou vybaveny toaletním papírem, umyvadla čerpadly na mýdlo a sušiči rukou, k dispozici jsou dvě pračky a sušička. K dispozici je také zázemí pro kojence. Hned u sanitární budovy se nachází chemická toaleta a místo pro vypouštění šedé vody.

Jídlo a pití

V kempu je k dispozici občerstvení s vynikajícím holandským občerstvením. V sezóně také každý týden pořádáme útulné a dobře vedené grilování.

Otevírací doba snack baru:
Mimo sezónu: každou sobotu s více než 20 místy obsazenosti
Hlavní sezóna: 2 až 4krát týdně (pátek, sobota, pondělí, středa)

Sporten

V kempu Rainbow je hřiště na plážový volejbal, fotbalové hřiště, stůl na stolní tenis a ruské kuželky. V sezóně je možné se přihlásit na lukostřelbu.

Plavání

Sedm kilometrů od kempu se nachází krásné venkovní koupaliště. Vedle kempu de Regenboog se nachází jezero, kde se můžete projet na loďce nebo si zaplavat. Upozorňujeme, že se jedná o přírodní vodu, což znamená, že voda není vždy čistá. Ne každý se chce v této vodě koupat a jezero nám nepatří, a proto ho pravidelně neudržujeme.

(vodní) hřiště

V kempu jsou dvě dětská hřiště. První dětské hřiště se nachází na začátku kempu a zahrnuje skluzavku, houpačku, trampolínu, houpačku, skákací rám, pískoviště a lezeckou a skákací dráhu. Druhým hřištěm je vodní hřiště. Zde si mohou hrát s vodou a pískem.

Rekreační tým (hlavní sezóna)

V létě je připraven program pro malé i velké: od příjemných večerů u táboráku, přes centrum pro mládež a fotbalové turnaje až po nedělní grilování a setkávání. V našem holandském rodinném kempu v České republice je vám po celé prázdniny k dispozici rekreační tým!