Naše volná místa

Práce v Kempu Šluknov

Hledáme zaměstnance, ale také dobrovolníky. Hledáme například pracovníky pro zábavu, recepční a dobrovolníky, kteří nám pomohou s údržbou zeleně, malováním a přípravou safari stanů. Hlavní sezóna : Pár/rodina vypomáhající s animací/pohostinstvím výměnou za slevu/ dovolenou zdarma (2024) 4. Hlavní sezóna: Pracovník v pohostinství 5. Mimo sezónu: Malířské práce, práce se zelení, úklidové práce 6. Květnové prázdniny: Malířské práce, práce v zeleni, úklidové práce. (2024) 7. Hlavní sezóna: Přednášející/hudebníci na nedělní bohoslužby/zpívání v hostinci Motivaci a životopisy zasílejte na e-mail: info@campingregenboog.com nebo volejte na tel. +31 6 83655444.

Volné místo Animátoři

Období: 10. července 2024 až 24. srpna 2024

Co od vás očekáváme?

  • Jste nadšení a motivovaní
  • Jste kreativní a flexibilní
  • Umíte se dobře zorganizovat a snadno navážete kontakt s dětmi
  • Máte zkušenosti s prací s dětmi nebo mládeží
  • Dokážete pracovat samostatně i v týmu
  • Máte křesťanskou identitu a propagujete ji
  • Jste k dispozici alespoň na 3 týdny během letních prázdnin
  • Je vám 18 let nebo více

Aktivity, viz rubrika rekreační tým na těchto webových stránkách. (kemp –> rekreační tým v hlavní sezóně)

  • Animace dětí a mládeže
  • Dohled nad aktivitami
  • Malá část zaměstnanců stravování
  • Promýšlení a realizace rekreačního programu

Co u nás můžete očekávat?

  • Místo na spaní
  • 300 € týdně
  • Budete pracovat v týmu 2-4 lidí
  • Ve středu a v sobotu máš přes den vždy volno
  • Příspěvek na cestu v celkové výši až 100 € (pokud přijedete vlakem, vyzvedneme vás v saském Ebersbachu).
    300 € týdně

Svou motivaci a životopis zašlete na adresu: info@campingregenboog.com

Volné místo personál v pohostinství

  • Umíte se dobře organizovat a snadno navazujete kontakty
  • Jste k dispozici alespoň 3 týdny během letních prázdnin
  • Je vám nejméně 18 let
  • Mluvíte anglicky i holandsky (a trochu němčiny by se hodil

Pracovní povinnosti: Náplň práce je různorodá:

  • Obsluha baru včetně pokladny
  • Kuchyně, mytí nádobí, občerstvení, příprava grilování.
  • Úklidové práce, např. sklízení stolů a mytí nádobí atd.
  • Vedení zásob: sledování, kolik čeho zbývá na skladovém seznamu, a předávání případných objednávek.

  • Mzda na hodinu : 18 let 7 eur, 19 let 7,70 eur 20 let 10,20 eur 21 let a více 11,00 eur.

Svou motivaci a životopis zašlete na adresu: info@campingregenboog.com.

Hlavní sezóna: asistent na recepci

Období: 19. července 2024 až 24. srpna 2024

  • Jste reprezentativní a pohostinní
  • Jste nadšený a vstřícný k zákazníkům
  • Máte dobrou empatii a silné komunikační schopnosti
  • Jste flexibilní a samostatní
  • Umíte pracovat s počítačovými systémy a máte zkušenosti s administrativou
  • Ukončená úroveň MBO 4 nebo HAVO/VWO, minimální věk 19 let. Požadavkem je, abyste byli dostatečně samostatní, proto ten
  • minimální věk. Vidíte práci, kterou je třeba udělat, a jste orientovaní na řešení.
  • Mluvíte nizozemsky a anglicky (trocha němčiny by byla fajn).

Úkoly: V případě zájmu můžete využít i němčinu a angličtinu:

  • odbavování hostů
  • Poskytování rad o oblasti (máme na to aplikaci, kde vše najdete)
  • Administrativa a další práce na recepci
  • Prodej drobných předmětů
  • Praní, skládání a příprava všeho pro úklid. Dáváte pokyny uklízečkám, kdy mají které ubytování uklízet.

Pracovní dny Pracovní doba recepce: pondělí až sobota 09.00 – 11.00 a 15.00 – 17.00 a 18.30 – 19.30 (5 hodin). Kromě toho budete k dispozici pro telefonické hovory a přihlašování mimo pracovní dobu recepce.

  • Příjemné kolegy
  • Plat 300 € týdně

Hlavní sezóna: pár/rodina podporující animaci/pohostinství výměnou za slevu/ dovolenou zdarma (minimálně 3 týdny kvůli seznámení)

Období: hlavní sezóna

Důležité vlastnosti: společenský a nezávislý.

Hledáte příjemnou dovolenou v našem kempu, ale zároveň byste se rádi věnovali práci výměnou za příjemnou slevu nebo dovolenou zdarma? Pak hledáme právě tebe/vás! Ve skutečnosti hledáme pár nebo rodinu, která by nás chtěla podpořit zábavným programem. V neděli:

  • Pomoc při podpoře služby: při přípravě/rozložení, přípravě kávy, dětské biblické škole (podle toho, kde je pomoc potřeba) (9.30 – 12.00) (dvě osoby).
  • Péče o procházky v neděli odpoledne (15.00 – 17.00) (jedna osoba).
  • Večery u táboráku v neděli (pod zpívajícím hostincem) (19.30 – 20.30) a ve středu večer (19.00 – 21.00) (jedna osoba).

Bingo v pondělí večer (19.00 – 20.00) (jedna osoba)

Úterní odpoledne/večer: úterý odpoledne/večer:

Grilování v úterý: nákup, příprava, servírování a úklid (13.00 – nejpozději 22.00) (dvě osoby)

Ostatní práce: práce na zeleni, drobné opravy, občerstvení a další podobné práce po dohodě. Co od nás můžete očekávat?

Táboření zdarma nebo slevu podle množství práce, kterou chcete udělat.
Přátelský tým

Dobrovolníci, kteří nás chtějí podpořit, když je kemp otevřený

Od 1. května do 15. září hledáme lidi, kteří nám chtějí pomoci s nejrůznějšími pracemi na údržbě kempu. Jedná se o různé úkoly od prořezávání stromů, sekání trávy, natírání srubů, údržby v sociálních zařízeních nebo v areálu a mnoho dalších. Máme ale také práce jako hlavní úklid v sociálních zařízeních, srubech, zábavním sále a podobně. Vaše dovolená bude volná, kdy nám budete pomáhat 4 dny a 3 dny budete mít volno.

Květnový prázdninový pracovní týden: 27-04-2024-04-05-2024

Květnové prázdniny jsou vždy zábavným týdnem, kdy se scházíme jako tým a společně pracujeme. V předchozích letech práce spočívala v tom, že tým připravoval safari stany na sezónu, to znamená úklid inventáře a skládání veškerého inventáře. Kontrola inventáře ve všech srubech. Také tým provádějící údržbářské práce na dětském hřišti, hřiště je kompletně zkontrolováno a natřeno. Dále jsou to práce jako výroba schodů u nových safari stanů, stavba terasy nebo práce na zeleni. Podíváme se na vaše vlastnosti a probereme, co vám nejlépe vyhovuje. Kromě práce si společně vypijeme kávu, máme dva dny, kdy můžeš jít sám ven, a večer si společně užijeme příjemný táborák. Otevíráme naše 4 sruby a náš byt, ale je možné přijet i s vlastním tábornickým vybavením. Vždy je také samozřejmě možné vypomáhat delší dobu nebo v jiném termínu po domluvě.

Hlavní sezóna: řečníci/hudebníci pro nedělní bohoslužby/zpěv v hostinci

Hudebníci Hledáme lidi, kteří chtějí mluvit na nedělních shromážděních nebo hrát na hudební nástroj. Stále hledáme hudebníky na všechny neděle. Řečník Pro následující termíny hledáme řečníka:

14-07-2024 a 21-07-2024
18-08-2024 25-08-2024

Klíčové body:

  • Řečník by měl mít zkušenosti s mluvením před smíšeným publikem. Na místě jsou lidé různých vyznání.
  • Řečník zajišťuje bohoslužbu od začátku do konce a vybírá písně, které přijedou, a koordinuje je s hudebním týmem (část žalmů/písní a část oživení).
  • Odpoledne se připojte k nedělní procházce, kde řečník přednese krátké zamyšlení v délce max. 15 minut.
  • Pomáhat při zpívání v hostinci (přítomnost, v případě potřeby přiložit ruku k dílu při přípravě).
  • Výměnou za mluvení nabízíme zdarma dovolenou v kempu nebo v našem pronajatém stanu se stravou.

Tvoření v kempu Pokud máte dobrý nápad na náš zábavný program a chtěli byste se k nám připojit se svou kapelou na večerní posezení, dobré kázání nebo něco úplně jiného, budeme rádi, když se nám ozvete. Všichni jsme byli obdarováni. Využívejte je k vzájemné službě, neboť tak si budete navzájem předávat bohatství Boží milosti. 1 Petr 4,10 (htb)