Animační program pro malé i velké

Prostorná kempová místa

V celém kempu je zdarma dostupné Wi-Fi

Otevřeno od 13. května do 5. září 2022

Vítejte v rodinném kempu De Regenboog / Autokemp Šluknov v České republice


Hledáte dovolenou v Českém Švýcarsku? Pak přieďte do našeho fantastického přírodního kempu 'de Regenboog / Kemp Šluknov. Rodinný kemp se nachází v obci Šluknov, 5 km od hranice s Německem. Náš kemp je velmi rozsáhlý a má krásný výhled na zdejší krajinu. Nabízíme vám možnosti volnočasových aktivit: jako je hřiště, trampolína, plážový volejbal, zvířecí louka, fotbalové hřiště, wifi zdarma a mnoho dalšího. Náš kemp je plně vybaven.

V těsné blízkosti kempu je pekárna, kde si ráno není problém zakoupit snídani. Kromě toho je v pěší vzdálenosti od kempu supermarket (500 m), hospoda (300 m) a restaurace (pizzerie) (750 m), veřejná doprava (750 m). Přijeďte si do našeho rodinného kempu v České republice, užít čerstvého vzduchu a slunečních paprsků.

Pro ty, kteří nechtějí vozit vlastní vybavení, pronajímáme hotové stany, chatky pro 6 osob nebo apartmán. Abychom vám to usnadnili, provedli jsme také přehled výletů po České republice a aktivit v Německu, poblíž našeho kempu. Zarezervujte si proto svou dovolenou hned teď. Těšíme se na setkání s Vámi v našem rodinném kempu!

Ruben a Priscilla